O firmie

W swojej branży posiadamy przeszło 20 lat doświadczenia – rozpoczęliśmy pracę w 1991 roku i od tego czasu nasza firma uzyskała tytuł jednej z najlepszych w swojej branży. Nasza płątkarnia dysponuje nowoczesnym zapleczem, a dzięki opracowaniu technologii płatkowania zbóż staliśmy się największym krajowym producentem płatków ryżowych. Produkujemy także ryż INSTANT, kaszę gryczaną INSTANT i kaszę jęczmienną INSTANT (metodą nieekstrudowaną!) oraz dania błyskawicznie. Na życzenie klienta wykonujemy produkcję płatków typu INSTANT: żytnich, jęczmiennych, owsianych, pszennych, ryżowych i kukurydzianych. Tego typu płatki wykonujemy z całego ziarna metodą tradycyjną (nieekstrudowaną).

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, przyjmujemy również ziarna od klientów, aby przeprowadzić płatkowanie bądź instanizację. W procesie wytwarzania naszych płatków ryżowych i dań gotowych wykorzystujemy tylko niemodyfikowane genetycznie ziarna o najlepszej jakości. Przygotowywane przez nas produkty – kasza instant i ryż instant oraz płatki ryżowe mogą być stosowane zarówno jako gotowe produkty do sprzedaży dla klientów, jak i mogą stanowić podstawę do dalszej produkcji. Jesteśmy w stanie dopasować każdy wyrób indywidualnie do zapotrzebowania klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować także atrakcyjne ceny naszych usług i produktów spożywczych. W przypadku stałej współpracy jesteśmy otwarci na negocjacje.

Nasze produkty odznacza najwyższa jakość, wielokrotnie potwierdzona zarówno przez zadowolonych klientów, jak i przez szczegółowe badania – nasza kasza instant oraz szybkie dania zachowują w sobie wszystkie ważne składniki odżywcze, które występują w zbożach przygotowywanych metodą tradycyjną.

Granero to profesjonalna płatkarnia o szerokim spektrum działania. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości płatków ryżowych, żytnich, jęczmiennych, kukurydzianych, pszennych i z wielu innych zbóż. Oferujemy także kasze instant – gryczaną, jęczmienną-, ryż instant oraz pyszne dania “Lunch Time!”, które można przyrządzić w kilka minut. Przygotowana jako szybkie danie kasza instant oraz ryż instant dostępne są w wersjach z aromatycznymi i smakowitymi sosami – grzybowym, myśliwskim i gulaszowym. Nasze kasze instant i ryż instant są gotowe znacznie szybciej niż jest to możliwe przy przygotowywaniu w tradycyjny sposób, a jednocześnie są niezwykle smaczne. “Lunch Time!” to produkty świetnie nadające się do pracy, na biwak czy po prostu do domu. Wygodne opakowania zaopatrzyliśmy dodatkowo w praktyczny sztuciec – wystarczy tylko dodać gorącą wodę i po kilku minutach danie będzie gotowe.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!